Żołnierze

Wykaz żołnierzy oddziału NOW AK „Ojca Jana”, którzy byli w nim w krótszym lub dłuższym okresie czasu (niepełny).

Dowódcy
Franciszek Przysiężniak „Ojciec Jan”
Bolesław Usow „Konar”

Żołnierze
Bykowski Leszek
Chmiel Ignacy „Ryś”
Florek Czesław „Korzeń”
Gryblewski Tadeusz „Kordian”

Haber Julian „Marciniak”

Igras Ignacy
Kędra Jan „Cygan”
Kokoszka Jan „Ryś”, „Józef Krzos”

Łukasiewicz Jan „Prawdzic”

Mizgalski Marian „Wrona”
Mizgalska Zofia „Słoneczko”
Markut Jan „Wichura”
Pawlos Jan „Długi Jaś”
Pelczar Stanisław „Majka”
Puchalski Stanisław „Kozak”
Przytuła Edward „Trawka”
Sęk Stefan „Polan”

Sobocki Antoni „Kaczor”
Startek Kazimierz „Hardy”
Zawrotniak Ignacy
„Alan” NN

„Albin” NN
Bałut Stanisław „Bruzda”
Baran Stanisław „Kosiba”
Bąk Józef
Bielak Tadeusz „Sęp”
Bis Ludwik s. Jana
Błażejowicz Józef „Gołąb”
Bogacz Stanisław „Bocian”
Bosowski
Brzoza NN
Bykowski Leszek „Ślązak”
Chwiej Stanisław
Chmura Kazimierz „Lis”
Chmura Tadeusz „Sokół”
Cieplik Jerzy „Iskra”
Cieplik Roman „Adin”
Czarnota Julian „Nietoperz”
Czernek Witold
Dąbek Władysław „Janka”
„Dąbrowa” NN
Dąbrowski Władysław
Dołowy Jan „Cebula”
Drapała Julian
Dziuba Adam „Dybicz”
Dziuba Stanisław „Dziubek”
Filip Jerzy „Biga”
„Filozof” NN
Fitas Bronisław „Fregata”
Flis Stanisław „Bruno”
Frąk Adam
Gajda kazimierz „Orlę”
Gajda Piotr „Pancerny”
Gajda Tadeusz „Tarzan”
Gancarz Franciszek „Wysocki”
Gancarz Karol
Gietka Adolf „Don”
Gietka Stanisław
Gil Roman „Dżek”
Głaz Klemens
Gleich Michał „Mech”
Górski Waldemar „Walny”
Grabowski Ludwik
Gruszka Bogusław „Wojnicz”
Gliniak Bronisław „Radwan”
Grzesiak Zbigniew „Kurzawa”
Gutek Mieczysław
Gwardiak Bronisław „Prawdzic”
Habuda Witold
Hajutin vel Chajutin „Władek”
Haliniak Tadeusz „Opium”
Hasiak Józef „Jesion”
Igras Józef „Jurand’
„Jagoda” NN
Janik Stanisław „Wilk”
Jarosz Andrzej „Szumilas”
Jarosiński Włodzimierz
Jaworski Tadeusz „Kamień”
Kaszkowiak Zdzisław „Skotnicki”
Kita Tadeusz „Gapcio”
Klawisz Roman
Koba Stanisław „Mściwy”
Kohut Aleksander
Kołpa Jan
Kopytko Jan
Krawiec Wojciech „Wiśniewski”
Koterba Andrzej „Lunatyk”
Kotwica Franciszek „Bój”
Kotwica Stanisław „Wąsik”
Kowal Józef „Słowian”
Krzysztanowicz Józef „Hanys”
Kubikowski Jerzy „Mars”
Koczyński Kazimierz
Kumięga Marcin „Zawierucha”
Kuziara Kazimierz „Organista”
Lachman Zbigniew „Jastrząb”
Lisiecki Jan „Mewa”
Łapiński Ryszard „Kazka”
Łoński Aleksander „Aleksander”
Madej
Małek Józef
Marchut Bolesław „Paprocki”
„Marcinek” NN
Maruszak Tadeusz „Markut”
Maślach Bolesław
Maślach Kazimierz „Niemen”
Maziarczyk Józef „Brzeszcz”
Mączyńska Anna „Hanka”
Mączyńska Barbara „Basia”
Mendrala Bolesław „Bolesław”
Męciński Bogusław „Władka”
Męciński Jan „Bajbus”
Męciński Józef „Bystry”
Miazga Ludwik „Kurczapała”
Michałkiewicz Roman
„Miś” NN
Moskal Roman „Grom”
Mrzygłód Henryk „Metal”
Mucha Zdzisław „Pająk”
Najwer Józef „Karp”
Nowicki Zbigniew „Sławuta”
Nowacki Bolesław
Nowosad Antoni „Murzyn”
Oleksak Michał „Jaskółka”
Oleszczuk Roman
Oleśkiewicz Jadwiga „Jaga”
Orwid „Lec
Ostaszewski Tadeusz „Longin”
Ostrowski Eugeniusz „Zawisza”
Ostrowska Henryka „Maria”
Ostrowski Mieczysław „Sęp”
Palusiński Zygmunt „Zygmunt”
Pawęska Franciszek
Paściak Józef „Zemsta”
Paśnik Mikołaj „Jastrząb”
Peret Dominik „Żbik”
Perkowski Alfred „Jur”
Podgórski Kazimierz
Piłat Antoni
Pisarczyk Józef „Skowronek”
Pityński Bolesław
Pityński Aleksander „Kula”
„Płotka” NN
Przedpelski Mieczysław „Pobóg”
Rajchel Marian „Sokolik”
Rokosz Józef „Jarot”
Romaniak Ferdynand „Klon”
Rusak Włodzimierz „Sosna”
Ruszkiewicz Józef „Palatinus”
„Ryś” NN
Ryś Stanisław
Rzepiela Adam „Borsuk”
Rzepiela Karol „Zając”
Sawa Jan Mikołaj
Sereda Kazimierz „Surmacz”
Serwacki Leon „Zagraj”
Sibiga Henryk „Gruszka”
Skacel Zbigniew „Góral”
„Smok” NN
Soszyński Antoni „Bazan”
Sroczyński Ewald „Dąb”
Stec Longin „Lech’
Stocki Kazimierz „Jacek”
Strzelec Roman
Szabat Jan
Szulc Leszek
Szumbarski Zdzisław „Kali”
Szumbarski Żytomierz „Żyto”
Szymański Marian „Podkowa”
Świąder Jan „Pistolet’
„Szyszka” NN
„Tata” NN
Tarchalski Zygmunt „Wania”
„Tygrys” NN
Umiński Marian „Korbik’
Urbanik Franciszek „Czarny”
Usow Bazyli Walenty „Pirat”
Warchoł Gustaw „Szczur”
Witkiewicz Stanisław „Szpicyfinder”
Wnuk Karol „Przybyła”
Wołoszyn Władysław
Wójcik Jan „Stary”
Wroński Eugeniusz „Mały”
Wyduba Leon „Hieronim”
Zadzierski Józef „Wołyniak”
Zapora Józef „Wicher”
Zawitkowski Józef „Wierny”
Zawitkowski Władysław „Gil”
Zdanowski Franciszek
Zmysłowski Jan „Orzeł”
Ziętkiewicz Janusz „Wąż”
Żakiewicz Edward „Błyskawica”
Żmija Józef „Hindus”
„Żerzucha” NN

Obcokrajowcy

Francuzi
Pierre Le Grand 

„Jan”, prawdopodobnie Belg mówiący po francusku
Piotr
„Ryszard”
„Jurek” George Wolf

Sowieci
„Szymon”, kucharz

„Paweł”, kucharz
„Andrzej”
„Kuźniec”
„Misza”
„Paweł”
„Pawłusza”
„Szasza”
„Kola”

Reklamy